logo

Nedir?

Nedir?

Mektupyaz.net size Bilgisayarınız,Tabletiniz yada Cep Telefonunuz ile internet üzerinden birbirinden güzel desenli kağıtlara Mektup yazabilmek,Cep Telefonunuz,Tabletiniz yada Bilgisayarınızda ki fotoğrafları ekleyebilmek,Kartpostal seçip ekleyebilmek ve tamamladığınız mektuplarınızı aynı gün her saat başında postaya vermek hizmetlerini sunar.

Siparişinizi tamamladıktan sonra mektubunuz aynı gün içinde hazırlanır ve PTT kurumuna teslim edilir.PTT takip numarası ve takip edebileceğiniz sorgulama sayfası linki size sms ile gönderilir.

Tüm gönderileriniz saat 15:30 ya kadar olanlar aynı gün,daha sonra ki gönderileriniz bir sonraki iş günü postaya verilir.

Cumartesi günleri saat 12:00 kadar yazılan mektuplar aynı gün yola çıkar.

Kağıtlar ve Zarflar seçtiğiniz renklerde ve desenlerde titizlikle paketlenir.

Resimler iki çeşittir.13-18 ve 10x15 ölçülerinde en kaliteli resim kağıdına basılır.seçtiğiniz zarf büyüklüğüne göre ebatları ayarlanır.

Gönderilerinizi hesabınızda bulunan gönderi numarası ile http://gonderitakip.ptt.gov.tr/  adresinden takip edebilirsiniz.

Tüm gönderileriniz PTT kanalı ile gönderilir ve PTT güvencesindedir.

Ticari ve Kurumsal toplu gönderileriniz için özel fiyat teklifi mutlaka talep ediniz.Web sitemiz aracılığı ile binlerce gönderiyi tek tıkla çok daha hesaplı yapabilirsiniz.

Dilerseniz elinizle yazdığınız mektubunuzu tarayıcıdan geçirip resim formatında yada cep telefonu veya tablet kamerası ile foroğrafını çekip yükleyerekte hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Mektubunuzu yazarken elinizle yazdığınız gibi özenle yazınız.

(YENİ ÖZELLİK MYPK) Sabit adresleri bulunmayan yada sürekli yurtdışında seyahat eden kullanıcılarımız için mektupyaz posta kutusu (MYPK)Özelliği ekledik.Mektup adresi için mektupyaz adresini kullanabilecekler.her kullanıcı için tek olan posta kutusu numarası vereceğiz.Bu kullanıcılarımıza gelen mektupları taratıp kullanıcımızın mail adreslerine jpg resim olarak göndereceğiz.Mektup başına içerik miktarına bakılmasızın işlem ücretimiz 10 TL olacak. Özelliği kullanmak yada detaylı bilgi almak için Canlı destek ekibimiz yada info@mektupyaz.net adresimize müracaat edebilirler.
 

Fiyat Tablomuz
 

Ürün Fiyat
Boş Zarf Ücreti 4,00 TL
Ek Sayfa Mektup +1,00 TL
13X18 Resim +2,00 TL
Kartpostal +6,00 TL
Normal Gönderi +2,00 TL (İptal Edildi)
Takipli Gönderi +9,00 TL
APS +17,00 TL

 

mektup-yaz-nedir

mektup-yaz-nedir

mektup-yaz-nedir

mektup-yaz-nedir

mektup-yaz-nedir